Jak nafotit 3D snímek výrobku bez fotoateliéru snadno a hezky.

 • Potřebujete fotografie svých výrobků a nechce se vám s každým novým k fotografovi?

 • Máte jich tolik, že nechat nafotit je všechny by bylo drahé?

 • Chtěli byste se naučit lépe ovládat svůj fotoaparát?

 • Chcete mít nafocené výrobky podle svých představ?

Nafoťte si je sami, snadno, bez nutnosti použít nějaké drahé vybavení!

Ukáži vám podrobný postup, který vás provede krok za krokem k vytvoření série fotografií vašich výrobků okolo jejich osy o 360°. Ty budou tvořit jeden celek a divák získá pocit, že výrobkem na monitoru otáčí. Může si ho tak prohlédnout ze všech stran. Viz. video ukázka:

eBook: “Jak nafotit 3D snímek výrobku bez fotoateliéru snadno a hezky.“

    Je pro vás tím pravým řešením.            105vo

 Fotografováním se zabývám dlouhá léta. Za tu dobu se změnila technologie výroby fotografií k nepoznání. To vždy přinášelo problémy, které je třeba řešit. Tím jsem se naučil ve fotografii často improvizovat a nahrazovat drahé postupy levnějšími, aniž by utrpěla kvalita fotografií. Vím jak těžké to mnohdy je a rád se proto se svými zkušenostmi podělím.

Tento „návod“ jak na to, vás nejen naučí fotografování výrobků, ukáže vám také, jak používat funkce o kterých jste možná ani neměli tušení, že je váš fotoaparát má. Tím, že při práci vám ukáži, jak a k čemu slouží poloautomatické a manuální nastavení, osvojíte si je a můžete je pak používat i při jiném focení.

Proč si eBook koupit?    Výhody…

 • K fotografování výrobků není třeba drahé vybavení
 • Fotografování je snadné a návod podrobný
 • Prohlidnout si výrobky kolem dokola je efekt, který dělá opravdový dojem
 • Sami si nafotíte cokoli, kdykoli bude třeba, výrobek tak bude rychle a vždy včas na webu k vidění
 • Osvojíte si používání poloautomatických a manuálních funkcí fotoaparátů a to se hodí kdykoli

Za cenu 390,-Kč získáváte návod, kterým ušetříte tisíce za fotografování svých výrobků od fotografa, aniž by utrpěla kvalita fotografií. Budete mít nafocené všechny výrobky, nejen výběr, který by jste nechali vyfotografovat v případě úspory nákladů za focení profesionálně.

Říkáte si:                             291mail

 Co když to na mě bude moc složité?

  NE, není.         Návod je psaný srozumitelně aby tomu rozuměl každý.

 Bude na to můj digitální fotoaparát stačit?

  ANO, určitě bude.

 Dnešní fotoaparáty mezi lidmi už mají funkce, kterými se dřív mohli pochlubit  jen profi fotoaparáty a tak není třeba se bát. Navíc je tu stále možnost  fotografovat pouze s nastaveným automatickým režimem.

Jako bonus:

 • K eBooku také navíc přikládám vzorové fotografie, abyste měli představu o celkovém vzhledu nafocených předmětů, jak vaše práce bude ve výsledku vypadat.

 • K tomu také popisuji drobnou vychytávku, jak nafotit výrobky ještě efektněji, bez pomoci složitých digitálních úprav. Nechte se překvapit :-).

Extra bonus:

Navíc, jako poděkování a zcela zdarma získáte nejnovější eBook z mé kolekce: 

Jak vyrobit fotografii ze starého velkoplošného negativu, nebo z negativu bez skeneru?

Co o eBooku říkají jiní?

Návod pro každého. Podrobně, srozumitelně a krok za krokem. Bez dalších pořizovacích nákladů, protože vše, co použijete, máte určitě doma. I když nejsem technický tip, bez problémů jsem porozuměla. Za hodnotné považuji mnohé tipy: proč použít samospoušť, i když máte stativ, jak na světlo, když nejste v atelieru, jak na co blesk a pod. Navíc budete mít skvělý pocit, že jste si sami zvládli vytvořit profi fotky!

Naďa Suchánkováwww.nadasuchankova.cz

Před čtením e-booku jsem trochu pochybovala, jestli nafocení produktu zvládne i úplný začátečník jako já. Popis je ale podrobný a obrázky vše do detailů ukážou, takže postup zvládne i úplný začátečník, včetně nastavení foťáku a úpravy fotek. Doporučuji všem, kteří potřebují nafotit produkt ve 3D a nemají k tomu profesionální vybavení.

Ing. Zuzana Řebíkováwww.zuzanarebikova.cz

Vyrábím své handmade výrobky a doteď jsem měla pořád největší problém s tím, jak je nafotit. V reálu vypadaly hezky ale fotky byly nepěkné. Až jsem objevila ebook Nafoť si své výrobky na web za 20 minut. Musím přiznat, že poprvé mi to trvalo déle. Ale čím víc fotím, tím se to pro mne stává rutinou. Stačí přesně dodržet základní pravidla, která jsou uvedena v ebooku a je to. Navíc jsem ušetřila peníze za profi focení a tak si mohu dovolit i lepší foťák.

Zuzana Walshwww.walsh.sk

Výhodná nabídka ...                kniha x3D

Tento eBook nabízím za cenu:

390,-Kč

Stačí už jen kliknout na tlačítko „chci koupit eBook“ níže, vyplňte jednoduchý formulář, vyberte způsob platby a objednejte jej. Přeji vám příjemné čtení a zdařilé snímky výrobků.